Tichá radost

Povzbuzení (18)

Povzbuzení (18)

zpět

Přátelé moji,

 

život ve hmotě je pro vás často velmi těžký, vím. Ptáte se Mě: Tolik starostí všedního dne a ještě máme být posly Světla? Bože, jak můžeme obstát?

 

A Já vám odpovídám: Jsem každé a každému z vás blíž než blízko. Vím i o těch nejmenších trápeních, které vás tíží, a tím spíše o těch velkých. 

 

Na vaše duchovní poslání, tedy být posly Mé Lásky na Zemi, se ale nemusíte dívat jako na další povinnost, kterou musíte stihnout a denně si ji odškrtnout z pomyslného seznamu vašich úkolů. Jen poznejte, že je to naopak úleva a radost, když jste v duchu se Mnou a právě tím bude všechno snazší.

 

Jakoukoliv starost či překážku před vás život postaví, zdolávejte ji tak, že se nejdříve ztišíte v duchu - co nejplněji se spojíte se Mnou, vaším Bohem, a toto spojení si pak uvědomujete v průběhu celého konkrétního děje. Uvidíte, že pokud takto vytrváte, půjde vše mnohem snáz. Starostí ve vás ubude, radosti bude přibývat a budete mít i více času, protože život se Mnou plyne ladněji. 

 

Ve ztišení a spojení se Mnou ve svém nitru zůstávejte stále. Když se spojení oslabí, vždy se znovu a znovu ztišujte a nechte se Mnou uvnitř obejmout. Dříve či později přijde doba, kdy budete se Mnou vědomě neustále. To je ta největší radost, pro Mě i pro vás.

 

Moji milí, ať už jste ale se Mnou spojeni vědomě jen občas, nebo téměř neustále, ať už jste se Mnou spojeni tak, že Mě sotva tušíte ve svém srdci, nebo Mě vnímáte intenzivně, zkrátka ať tak či tak, chci vám říci, že vás miluji všechny naprosto stejně a nekonečně mnoho. Miluji i ty, kteří Mě nevidí, či nechtějí vidět. Miluji ale všechen život - nejen ten lidský.

 

I vy milujte. Vnímejte svět ostatních lidí, svět zvířat, svět přírody a kdekoliv a kdykoliv stále žehnejte Mým Světlem celému Stvoření. V tom je Radost, v tom je Smysl, v tom je Láska. Vše ostatní vám bude přidáno.

 

Ani na chvíli však nezapomínejte, jak moc je pro vás důležitá pokora, pokora a opět pokora.

 

Jsem Váš Bůh v Kristu a jsem s vámi.

 

Mír 

zpět